Kurumsal

Kırtasiye sektöründeki 10 yıllık tecrübemizi 2015 yılında şahıs şirketi olarak  Mercan Kırtasiyeyi kurduk ve satış faaliyetimize başladık, kurumsallaşma yolundaki adımlarımıza yenilik olarak 2017 yılında CSM Turizm A.Ş (Kırtasiye Dükkânı) markasıyla toptan ve perakende satış ofisi ile Antalya/Kepez/Teomanpaşa adresinde hizmet vermektedir. Bu süre zarfında edindiği tecrübeleri ve birikimini güveninirliğiyle birleştirerek buna kaliteli hizmet prensibini ekledi ve geniş dağıtım ağı ile deneyimli ekibi sayesinde sizlere olabilecek en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Ekibimizde bulunan profesyonel çalışan kadrosu, ofis malzemeleri, kağıt, gibi kırtasiye ürünlerinin yanı sıra, teknoloji ürünleri ve yazıcılar için kartuş toner gibi malzeme zenginliğiyle, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Eğer bu ürün aralığında bir ihtiyacınız varsa, kesinlikle doğru adrestesiniz.

Vizyonumuz

Kırtasiye Dükkânı olarak hedefimiz, sadece ANTALYA merkezde kalmayıp hizmet ağımızı ANTALYA ‘ nın birçok noktasına taşımak ve kalitemizle akılda kalmaktır. Yeniliklere açık yapımızla, hedeflerimize giden yolda, Kırtasiye Dükkânı olarak web sitemiz üzerinden satışlara başladık. Teknoloji ve lojistiğin gelişmesi hizmet kalitemizle birleştiğinde ortaya ulaşılacak daha büyük hedefler koyduk.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve kaliteli hizmetimizden faydalanmak için 0(242)248 59 02 den bizleri arayabilirler veya info@kirtasiyedukkani.com adresine mail atabilirsiniz. Hakkımızdaki yenilik ve kampanyalardan faydalanmak için sayfanın altındaki Haber Bülteni bölümüne mail adresinizle kayıt olup yenilikleri takip edebileceğiniz gibi, Facebook, instagram, Twitter gibi sosyal medyalardan da güncel bilgileri edinebilirsiniz.